Day off..

28. září 2014 v 21:44 | Višńový cheescake aspol.

Který je váš nejoblíbenější den v týdnu?

Můj pátek. Všechno je před váma. Ještě nenačaté. Voňavé a křupavé dva dny volna. Jako zákusek těsně před tím, než se do něj zakousnete.


K pátku patří i večer venku. Pro ty, co mají děti, netřeba zdůrazńovat, jak báječný je večer mimo obývák.


Naopak jsem neměla ráda neděle. Protože už to končí. Víkend, volno, pohoda.
Takže jsem si řekla, že si neděli prostě osladím, aby byla hezčí. Doslova osladím. (Dneska cheescakem s višněmi vlastní výroby, karamelovou sušenkou ke kafi, čokoládou...a asi tunou ořechového másla. Vážně řeším problém, kam ho před sebou budu schovávat.)

Neděle ...den dobrůtek, těch, co jsou jidny na indexu. Povalování. Pohyb jen tak, jak se chce a jak to vyjde.
Dneska ho bylo docela dost díky výletu a letu za dětmi na odrážedlech. A poskakování na trampolíně. (Vůbec nechápu, jak to někdo může vydržet dýl jak 5 minut - běhání je proti tomuhle hadr.) Taky jsem chvíli sekala trávu. A ...Vlastně jsem si celý den nesedla, haha.

Až večer. Vlastně teď, před chvílí. Děcka usnuly a na HBO dávají naprosto skvělé Jasmíniny slzy. K tomu ucucávám naše urugvayské chardoney.

Miluju tyhle off days. Dny, kdy všechny zásady zdravého životního stylu hodíte za hlavu a prostě si užíváte. Ani ne tak kvůli těm dobrotám, které do sebe máte povoleno nacpat, ale kvůli tomu, s jakým elánem se pak vracím ke svým žitným chlebíkům, cereálím aspol.

Tak zítra zase ráno s banánovým shakem.

.
Moje aktuálně nejoblíbenější místo u nás na terase.

Dobrou noc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama